میکروکالر

میکروکالر پوششی جدید بر پایه رنگ ، سیمان پلیمری و سنگدانه معدنیست که ضخامت آن حداکثر ۱.۵ میلی‌متر است. میکروکالر به دلیل بافت مشجر و غیر یکنواختی که ایجاد میکند ظاهری طبیعی و ارگانیک به سطوح می‌بخشد که بسیار نزدیک به ظاهر نهایی میکروسمنت است در نتیجه میکروکالر هم می‌تواند جایگزینی باقیمت مناسب تر برای میکروسمنت باشد و هم در کنار میکروسمنت برای هماهنگی سطوح استفاده شود.

پایه میکروکالر رنگ آکریلیک است که با پودر میکروکالر ترکیب و بدلیل بافت نرم با غلتک اجرا می‌شود بعلت ضخامت کم این متریال روی کف از آن استفاده نمی‌شود.

میکروکالر

میکروکالر هشتیکو نیاز به زیرسازی خاصی دارد که هم به بافت نهایی و هم به پوشش دهی مواد کمک می‌کند متریال زیرسازی میکروکالر پودر میکروکوتینگ هشتیکو است که با آب ترکیب شده و با ماله و غلتک اجرا می‌شود، میکروکوتینگ به یکدست شدن بافت های ناصاف و ایراد دار سطح مورد نظر هم کمک می‌کند.

میکروکالر هشتیکو با سنگدانه های معدنی خودرنگ می‌شود و هم در رنگ سفید، هم در ۱۰ تا ۲۰ رنگ معدنی و طبیعی عرضه می‌شود. هر مترمربع میکروکالر با متریال و اجرا ۲۵۰،۰۰۰ تومان است که توسط شرکت هشتیکو ۵ سال گارانتی می‌گردد.