میکروترازو

میکروترازو چیست؟ در این مقاله شما با یکی از جدیدترین و مدرن ترین پوششهای ساختمانی که احتمالاً تا کنون اطلاعاتی در مورد آن نداشتید، آشنا خواهید شد و ما به عنوان تولید کننده این پوشش، موارد ذیل را برای شما عنوان خواهیم کرد:

آنچه در این مقاله می خوانید:

میکروترازو چیست؟

میکروترازو یک متریال خود متراکم بر پایه سیمان و از جدید ترین کفپوش ها و دیوارپوش های ساختمانیست که قابل استفاده بر روی کف، دیوار داخلی و نما می باشد.

ظاهر ساده، مینیمال و مدرن میکرو ترازو باعث می شود که برای هر محیطی مناسب باشد. این پوشش، نسل جدید و مدرنیزه شده موزاییک‌ است که حس و حال موزاییک های قدیمی را به انسان انتقال می دهد و در عین حال ویژگی های بسیاری نسبت به فرم کلاسیک خود دارد؛ از جمله وزن بسیار کمتر، سطح صاف و بسیار صیقلی تر، تنوع بسیار بیشتر، قابلیت اجرا بر روی دیوار، نصب آسانتر و …

از آنجاییکه میکروترازو ‌سطحی کاملاً صاف و صیقلی و آب گریز دارد و بدون پستی و بلندیست، یک گزینه فوق العاده برای کف ساختمان هاست.

میکروترازو چگونه ساخته می شود؟

میکرو ترازو با خمیری که از ترکیب آب با پودر میکرواکسپوز، سنگهای تزئینی و چیپسهای ساخته شده از مواد عالی و معدنی، به دست می آید، ساخته می شود به این ترتیب که خمیر به دست آمده قالب گیری شده و پس از خشک شدن با دستگاه های پولیش و ساب به شکل نهایی درخواهد آمد.

گیرایی متریال میکرو ترازو بسیار سریع است و با ضخامت حداقل دو سانت قالبگیری می شود. قالبگیری این متریال به دو شکل انجام می شود؛ یا با قالبهایی در ابعاد و شکلهای مختلف و یا به صورت یک تکه.

شکل اول بیشتر بر روی دیوار کاربرد دارد و می توان آن را در اشکال مختلف تولید کرد؛ مانند: مربع، مستطیل و مثلث۰ همچنین می تواند ابعاد متفاوتی داشته باشد و به سلیقه مشتری در ابعاد کوچک تا بزرگ تولید می شود و اجرای نسبتاً ساده، بی دردسر و سریعتری نسبت به سایر پوشش های مشابه دارد.

شکل دوم تنها بر روی کف کاربرد دارد و مزیت آن اینست که به سطحِ صاف برای اجرا نیاز ندارد؛ همچنین بدون درز است که این ویژگی از تجمع میکروبها جلوگیری و نظافت آن را بسیار راحت تر می سازد و در نهایت اجرای آن بسیار ساده و سریع است.

میکروترازو تولید شده توسط هشتیکو

در هشتیکو برای تولید میکروترازو از پودری استفاده می شود که به دلیل میکرو نایز بودنِ تمام مواد، به محصولی ۱۰۰% نانو  و غیر قابل نفوذ تبدیل شده است. این پودر اعجاب انگیز حاصل اختلاط ۱۷ ماده آلی و معدنی است که قدرت چسبندگی و خود متراکم بودن را دارد و سطحی بسیار شفاف با استفاده از تراشه هایی به رنگ دلخواه شما ایجاد می کند.

ما در هشتیکو این امکان را داریم که با توجه به سلیقه مشتری و محیطی که میکروترازو در آن اجرا می شود، طرحها و رنگهای متنوعی تولید کنیم تا رضایت همه عزیزان جلب شود.

مزایای میکرو ترازو هشتیکو

۱- زیبایی منحصر به فرد

۲- مینیمال و مدرن همراه با برانگیخته کردن حس نوستالژیک موزاییک های کلاسیک

۳- قابلیت شخصی سازی

۴- تنوع بی نهایت در طرح و رنگ

۵- هماهنگ شدن راحت با همه فضاها با توجه به تنوع زیاد

۶- قابلیت استفاده همزمان از چند رنگ بدون غالب شدن یکی از رنگها

۷- ضد آب و آب گریز بودن

۸- خود متراکم بودن و آماده شدن سریع

۹- سطح صاف و صیقلی

۱۰- قابل اجرا روی همه سطوح

۱۱- عدم نیاز به سطح صاف برای اجرا

۱۲- صاف کردن سطوح ناهموار به علت خود متراکم بودن

۱۳- استحکام زیاد

۱۴- زودگیر بودن

۱۵- قابلیت اجرا در ابعاد گوناگون

۱۶- آنتی باکتریال

۱۷- عایق صوت

۱۸- قابلیت تحمل فشار نقطه ای ۱۷۳۰ کیلوگرم

۱۹- کاملا نانو و غیرقابل نفوذ

۲۰- متریال کاملاً پایه آب و عاری از هر گونه بو در زمان اجرا