قیمت میکرواکسپوز

قیمت میکرواکسپوز
قیمت میکرواکسپوز هم بصورت متری و هم بصورت فروش پودر وجود دارد. پودر میکرواکسپوز و میکروترازو 1 کیلوگرم ۶۹,۳۰۰ تومان، میکرواکسپوز و میکروترازو(بتن اکسپوز های جدید) 1 مترمربع ۹۵۰,۰۰۰ تومان، نصب میکرواکسپوز و میکروترازو ۱ متر مربع با متریال ۱,۱۸۵,۰۰۰ تومان، میکرواکسپوز درجا (فقط مخصوص کف) ۱ متر مربع با متریال ۲,۷۹۰,۰۰۰ تومان ...

فهرست مطالب

قیمت میکرواکسپوز را هم به صورت مجزا و متری و هم به شکل اجرای کامل یعنی نصب و متریال، در این مقاله مشاهده فرمایید.
میکرواکسپوز یک پوشش ساختمانی بر پایه بتن، آب و پلیمر است که در این محصول برخلاف سایر فرآورده‌های بتنی، دانه‌های میکرونایز شده جایگزین سنگدانه‌های درشت شده‌اند. طی این فرآیند عمل‌آوری جدید این شکل از بتن سطح کاملا صاف و صیقلی داشته و چسبندگی فوق‌العاده زیادی دارد که در عین حال بسیار سبکتر از محصولات بتنی دیگر بازار ساختمان می‌باشد، پس احتمال آسیب دیدن به علت ناهموار بودن مواد پایه کمتر شده و بصورت کلی متریال نهایی از نظر ظاهری و فنی کیفیت بالاتری دارد. قیمت میکرواکسپوز با ضخامت و متراژ مشخص به راحتی قابل محاسبه است.

میکرواکسپوز را می‌توان نسل جدید بتن اکسپوز و سنگ مصنوعی‌های موجود دانست که با تکنولوژی جدید معایب این محصولات را رفع کرده است.
میکرواکسپوز را می‌توان با رنگ های متفاوت و در طرح‌های گوناگون تولید کرد زیرا این محصول قابلیت قالب گیری دارد و ضخامت آن روی خشک شدن نهایی و کیفت محصول تاثیری ندارد، پس می‌توان به صورت کاملا فانتزی و یا برعکس مانند تایل‌های کلاسیک موجود در بازار تولید شود.

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت

ضخامت و متراژ روی قیمت میکرواکسپوز تاثیر داشته اما به جز این مورد یک قیمت ثابت و پایه برای این متریال وجود دارد که حتی اگر بصورت یکپارچه و یکدست روی کف هم اجرا شود و سطح کاملا صاف و بدون درزی را به وجود آورد این موضوع برای قیمت آن صادق است.
میکرواکسپوز هم مانند میکروسمنت هشتیکو یک محصول کاملا انحصاری با فرمول میکرونایز شده و ۱۰۰٪ پایه آب است و به صورت پودری قابل خریداری کردن است. پودر میکرواکسپوز با آب و در صورت تمایل انواع پیگمنت ترکیب شده و به صورت قالب‌ریزی یا حتی درجا قابل استفاده است.

سطح صاف، یکپارچه و ارگانیک این متریال نکته جذاب برای افراد است که شامل معمارها و طراحان ساختمانی هم می‌شود. پس از خشک شدن متریال لاک نهایی روی این محصول اعمال می‌شود که باعث استحکام بیشتر، ضدآب و آب‌گریز شدن و زیبایی بیشتر سطح نهایی آن می‌شود. لاک و تاپ‌کت نهایی هم در قیمت میکرواکسپوز مورد محاسبه قرار گرفته است. میکرواکسپوز از محصولات نسبتا جدید هشتیکو است که ببشتر مورد توجه افرادی قرار گرفته است که طرفدار بتن و ظاهر سرد و مدرن آن هستند و در عین حال دوست دارند مزایایی جدید مانند سبک و صیقلی بودن این متریال را تجربه کنند.

قیمت میکرواکسپوز

محصول واحد قیمت (تومان)
میکرواکسپوز(بتن اکسپوز های جدید) ۱ متر مربع 950,000
نصب میکرواکسپوز ۱ متر مربع با متریال 1,185,000
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments