نظافت میکروسمنت، باید‌ها و نباید‌ها

نظافت میکروسمنت

فهرست مطالب

تفاوت میکروسمنت هشتیکو

نظافت میکروسمنت و نگهداری از آن دغدغه بسیاری از کسانی است که برای اولین بار از این متریال پرکاربرد استفاده می‌کنند. اکثر افرادی که به میکروسمنت روی می‌آورند می‌دانند که به دلیل بدون درز بودن این متریال نظافت آن ساده بوده و در کل جرم زیادی هم نمی‌گیرد. به این ویژگی، ویژگی منحصربفرد آنتی باکتریال بودن میکروسمنت هشتیکو به دلیل تولید شدن آن با سنگدانه‌های معدنی را هم اضافه کنید تا متوجه شوید با متریال هشتیکو شما زیاد نیاز به نظافت میکروسمنت ندارید.

ابزار نظافت میکروسمنت

میکروسمنت هشتیکو متریالی ظریف و آسیب‌پذیر نیست و به راحتی نمی‌توان به سطح آن خدشه وارد کرد، پس سطح پوشیده شده با این متریال را می‌توانید با روش های زیادی تمیز کنید و نگران خراب شدن سطوح کار نباشید، اما این نکته را در خاطر داشته باشید که این کار را با ابزاری که سطوح زبر دارند (مانند سیم و اسکاچ) انجام ندهید و اگر مجبور به استفاده از اسکاچ شدید با حرکات آرام سطح را تمیز کنید تا نتواند به سطح رویه آسیب وارد کرده، ضدآب بودن آن را از بین ببرد و نظافت میکروسمنت را برای شما سخت کند. بهترین ابزار برای تمیز کردن سطح میکروسمنت، پارچه، ابر و امثال این وسایل می‌باشد حتی برای از بین بردن لکه‌های جزئی می‌توانید از یک پاک‌کن با حرکات ضربه‌ای کمک بگیرید.

شوینده‌ها

 سطح میکروسمنت تولید شده در هشتیکو به دلایلی که به آنها اشاره کردیم نیاز به شستشو با شوینده‌های تند ندارد و برای نظافت های دوره‌ای می‌توانید از یک دستمال نمدار استفاده کنید و اگر زمانی سطح مستقیما با منبع آلودگی تماس پیدا کرد نگران نباشید زیرا می‌توانید از هر شوینده‌ای حتی تندترین و خشن‌ترین نوع آنها استفاده کنید زیرا متریال به دلیل خودرنگ بودن و نداشتن رنگ‌های شیمیایی هم استحکام فوق‌العاده ای دارد و هم امکان تغییر رنگ ندارد زیرا رنگ میکروسمنت شرکت هشتیکو به‌وسیله سنگدانه‌های زیبای معدنی تامین می‌شود.

نظافت میکروسمنت
5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
قیمت میکرواکسپوز
قیمت میکرواکسپوز (28 اردیبهشت 1402)
قیمت میکروترازو
قیمت میکروترازو (28 اردیبهشت 1402)
دیوارپوش و کفپوش بدون درز
ترک میکروسمنت
بوجود آمدن ترک‌ میکروسمنت و چگونگی جلوگیری از آن
اجرای میکروسمنت
اجرای میکروسمنت